Podmioty w kryzysie


Okazuje się, że niejeden z nas doświadczył czegoś takiego, jak kryzys. Okazuje się bowiem, że to coś, co dotyka każdego przynajmniej raz w życiu. Może to być kryzys osobowy, a może to być kryzys finansowy.

Bowiem okazuje się, ze kryzysy są różne i kryzys gospodarczy to naprawdę tylko jeden z rodzajów kryzysu. Niejeden katolik powie, że doświadczył czegoś takiego, jak kryzys wiary. To zdarza się bardzo często wśród ludzi, którzy wierzą w Boga, a potem nagle okazuje się, że w niego zwątpią.

Kolejnym nieprzyjemnym kryzysem jest z pewnością kryzys małżeński. Takie kryzysy często kończą się rozwodem, choć to ostateczność. Niekiedy jest też tak, że kryzys małżeński udaje się zażegnać. Ale wtedy trzeba udać się do kogoś, kto nam pomoże, jakiegoś terapeuty, kogoś, kto zna się na ratowaniu więzi międzyludzkich. Bowiem każdy kryzys da się pokonać, przynajmniej trzeba próbować.

Tak też jest z kryzysem gospodarczym. Najbogatsi starają się pomóc biednym państwom. Najbiedniejszym trzeba pomagać, dlatego najważniejsi na świecie ekonomiści głowią się co zrobić, aby kryzys się zakończył, a kolejne państwa nie znajdowały się na skraju bankructwa. Ale wszyscy oni, a także tzw. zwykli ludzie mają nadzieję, że kryzys się wreszcie zakończy i świat znów będzie w dobrej kondycji. A w zasadzie światowa gospodarka.

mama.ekozycie.net.pl

Brak komentarzy.

Zostaw komentarz